Brändid

Kuidas valmivad 5th Season külmkuivatatud puuviljad?

5th Season Fruit külmkuivatatud puuviljad

Korralik tooraine – kvaliteetsed küpsed puuviljad

5th Season valib oma puuviljade jaoks parimad võimalikud allikad, sest sellest sõltub lõpptoote kvaliteet. Kõik puuviljad on eetiliselt ja säästvalt hangitud ja sertifitseeritud. Päritolumaad on näiteks Hispaania, Türgi, Costa Rica ja Peruu.

We pick super ripe fruit

Koheselt lõigatud käepärased tükid

Niipea kui vili on koristatud, lõigatakse need kohe käepärasteks (ühe ampsu suurusteks) tükkideks ja külmutatakse, et säiliks maitse, värvus, lõhn ja toiteväärtus.

Cut this in perfect bite-size

Uusim külmkuivatustehnoloogia

Kiire külmutus lukustab kõik puuvilja toitained ja maitsed. See säilitab kogu algse puuvilja maitse ja annab neile krõmpsuvuse. Seejärel tõstetakse aeglaselt vaakumis temperatuuri kuni 40 kraadini, mis võimaldab niiskust vähendada ilma puuvilju küpsetamata. Nii suudetakse säilitada puuvilja autentne maitse, kuju, värvus ja enam kui 90% toiteväärtusest.

Use the latest freeze-drying technology

Enamik kasulikest toitainetest säilivad

Uuringud näitavad, et pärast külmkuivatamist säilib üle 90% puuviljade algsest toiteväärtusest. See tähendab piiramatut süütundevaba näksimist!

To retain most of the nutrients

Pakendame puuviljad värskust hoidvatesse pakenditesse

5th Season pakendab puuviljatükid portsjonitena, mis vastavad 80g värskele puuviljale. Need säilivad kuni 18 kuud peale tootmist, nii et võid pakid mõneks ajaks julgelt kappi seisma jätta! Pärast paki avamist soovitame parima maitseelamuse saamiseks süüa see kõik korraga.

We pack it for perfect freshness