Brändid

Bellody: juuksekumm ja käevõru üheskoos

Bellody juuksekummid

Kas oled tüdinenud oma vanadest kulunud juuksekummidest, mida hoiad kuskil käekoti põhjas peidus? Nüüd on aeg neist loobuda ja asendada need Bellody juuksekummidega, mis Sulle kindlasti meeldivad!

Bellody teeb juukseaksessuaaride maailmas revolutsiooni oma uute trendikate esmaklassiliste patsikummidega, mida saab kanda ka käevõrudena. Neid on erinevates uhketes ja stiilsetes värvitoonides, millega saad täiendada oma rõivaid ja kaunistada juukseid.

Bellody juuksekummid on Saksamaal populaarseimad juukseaksessuaarid ning ka Amazoni enimmüüdud toodete hulgas ja saanud üle 5000 hinnangu (keskmine 4.5 tärni).

Bellody 4 eelist

Bellody on Münchenis asuv trende loov bränd, mis on pühendunud ainulaadsete moekate juuksekummide väljatöötamisele. Võrreldes tavaliste patsikummidega on neil mitmeid olulisi eeliseid:

1. Sobib igale juuksetüübile

Tänu punutud, soonilisele tekstuurile kohanduvad juuksekummid teie individuaalse juuksetüübiga. Tooted tagavad tugeva hoidvuse õhukestele, paksudele, sirgetele ja lokkis juustele, avaldamata peale survet.

2. Ei mingit paindumist, takerdumist ega kinnijäämist

Bellody juuksekummid ei kahjusta Sinu juuksekarvu: need on valmistatud väga painduvast materjalist ja neil ei ole metallist kinnitusi. Juuksed ei jää patsikummi ümber kinni ning Sa ei sikuta neid koos patsikummiga peast ära.

3. Šikk aksessuaar

Bellody patsikummid ühendavad funktsionaalsuse ja moe. Need on saadaval pehmetes pastelsetes toonides ja julgetes erksates toonides. Tänu šikile punutud disainile ja praktilisele suurusele (läbimõõt 5,5 cm) näevad need suurepärased välja ka käevõruna kandes.

4. Bellody ütleb plastikule EI

Keskkonna kaitsmine on Bellody jaoks oluline. Bellody juukseaksessuaarid koosnevad kummist ja on täielikult kaetud kangaga. Need on pakendatud jätkusuutlikesse paberkarpidesse, jättes plastikust täielikult välja.