KES ON ELLIOTI POE TAGA?

Mitmekülgsus on meie teine nimi

Kirg elu vastu

Elliott Store’i eestvedajad on lasteaiaõpetajast rokifänn ja lambakasvataja ning päästeametnikust motomees ja hobinäitleja.

Soovime pakkuda parimat

Toome teieni tooted, mida ise kasutame, millega rahul oleme ja mida julgeme ka teistele soovitada.

KUIDAS SEE ALGAS

Pood sai alguse meie oma pere vajadustest

Elliott Store on välja kasvanud Kratt&Kutt Lastebutiigist. Kratt & Kutt Lastebutiik sai alguse 2021.aasta suvel, kui veendusin et meie teisele lapsele, kes tol hetkel oli pooleaastane, et leidu sellised mänguasju ja beebitarbeid, nagu sooviksin.
Hakkasin vaikselt uurima ja leidsin, et kõige targem on need asjad ise tellida. Registreerisime ettevõtte 2022. aasta alguses ja siis oli ka selge, et meie ambitsioon on kasvada ja areneda suuremaks.
Küll aga tundus, et Kratt & Kutt Lastebutiigina tegutsemine seab meile palju piiranguid. Pikk mõttemäng tõi meieni nime Elliott, mis on tegelikult meie kahe noorima lapse nimed – Elli ja Ott.
Olles erialalt lasteaiaõpetaja, siis kvaliteetne ja hästi läbimõeldud mäng või tegevus on minu jaoks väga oluline. Kauba valikul lähtun nii oma lasteaia kogemusest kui ka oma lastest.
Aga Elliott Store ei ole pelgalt vaid mänguasjade pood. Suure rokkmuusika fännina olen ikka tundnud, et Eesti turul ei ole nendele ägedatele pisikestele rokipõnnidele eriti suurt valikut riideid. Ning see on just see koht, kus Elliott Store tuleb appi. Meilt saab eristuvat lastemoodi, mis annab võimaluse ka alternatiivsemate skenede lapsevanematel oma lastele ägedaid riideid ja tarbeid hankida.
Elliott Store’i missioon on pakkuda isikupärast ja samas praktilist tootevalikut kogu perele. Meie eesmärk on olla kliendile lähemal nii kättesaadavuse, hinna kui ka eristuvuse suhtes.
Elliott Store – sama eriline kui Sa ise.

Meie tubli meeskond

Elliotti väikeses, aga tublis meeskonnas on Kadi ja Harri, Villem, Elli ning Ott.

Harri ja Kadi

Turundus, logistika, lao- ja müügitöö

Villem

Tööde ülevaataja, IT support, pakkimisabi

Elli

Tootetestija - põnevus ja kaasahaaravus

Ott

Tootetestija - vastupidavus ja süljetestid