Brändid

Carl Oscar – kõik sai alguse kõrremahlast

Carl Oscar veepudelid ja toidukarbid

2007. aasta alguses istus Caro Oscari asutajate Annika ja Niclasi vanim poeg Carl oma turvatoolis ja jõi tetrapakist kõrremahla. Selle tulemuseks oli palju pritsmeid ja plekke, sest kui ta mahlapakki pigistas, pritsis suurem osa sisust tema riietele ja autosse. Just sel hetkel sündis idee mahlapaki hoidjast, millest sai Carl Oscari esimene toode. Annika ja Niclasi lapsed Carl, täna 16-aastane ja Oscar, 14, on pannud ettevõttele nime ning annavad oma vanematele pidevalt inspiratsiooni ja ideid uute toodete jaoks.

 

Elust enesest inspireeritud funktsionaalne ja lapsesõbralik disain

Carl Oscari disaini- ja värvikombinatsioonide eesmärk on meelitada ligi nii täiskasvanuid kui ka lapsi, olenemata elukohast ja kultuurist. Hea funktsioon on iseenesestmõistetav. Uute funktsioonide väljatöötamisel võetakse alati arvesse oma pere vajadusi ja soove. Annika ja Niclas võivad suure rõõmuga nentida, et nende igapäevaelust saadud inspiratsioon toimib ka teistes kultuurides ja mandritel. Tänapäeval kasutavad Carl Oscari tooteid lapsed ja täiskasvanud ligi 50 riigis üle maailma.

Jätkusuutlikkus – hoolime oma looduskeskkonnast

Carl Oscar disainib funktsionaalseid soodsa hinnaga veepudeleid, lõunasöögikarpe ja vaakumpudeleid, keskendudes taaskasutusele ja vastupidavusele. On oluline, et Carl Oscari toodetel oleks võimalikult keskkonnasõbralike materjalidega pikk kasutusiga.

Ettevõtte moto on, et Carl Oscari tooteid tuleks kasutada nii palju ja nii sageli kui võimalik. See tähendab, et nad puutuvad kokku nii raskete tingimuste kui ka suure kulumisega. Enamikele toodetele pakutakse ka nö varuosi, mis on jätkusuutlikkuse osa. Klientidel peab olema võimalik kulunud tihend või kadunud kaas hõlpsasti välja vahetada ja seeläbi toote kasutusiga veelgi pikendada, selle asemel, et see ära visata ja uus osta.

Carl Oscari tootevalik pakub paremaid alternatiive ühekordsetele nõudele ja pakenditele ning lihtsustab ka toidujäätmete vähendamist.

Mürgiste ainete- ja BPA-vaba

Kõik tooted on mittetoksilised ja BPA-vabad. Need on ka Euroopa standardite järgi heaks kiidetud toidud ning neid on ohutu kasutada nii vees, kui ka imikutega.

Ajatu ja stiilne Rootsi disain

Carl Oscari tooted on disainitud ja välja töötatud Rootsis. Skandinaaviat seostatakse tugevalt stiilse ja ajatu disainiga ning see on esirinnas ka loomingulise innovatsiooni, kvaliteedi ja säästvate keskkonnaaspektide osas. Enamik Carl Oscari uuenduslikke lahendusi on rahvusvaheliselt patenteeritud.